CZYM SĄ GADŻETY?

Gadżety reklamowe dla firm to jedno z wielu skutecznych narzędzi do budowania wizerunku przedsiębiorstwa. Mają one na celu zbudować pozytywną relację z klientem, a także zwiększyć widoczność firmy na rynku. Mogą także posłużyć budowaniu relacji z pracownikiem, partnerem biznesowym lub kontrahentem. 

Za gadżet reklamowy można uznać dowolnego rodzaju przedmiot o charakterze reklamowym. Mile widziane jest tworzenie takich materiałów promocyjnych, które poza pełnieniem funkcji marketingowej, są także użyteczne i praktyczne. Jednym z najpopularniejszych i najbardziej funkcjonalnych gadżetów reklamowych dla firm są długopisy z logotypem oraz spersonalizowane opakowania produktowe. Im jednak ciekawszy gadżet, tym większa szansa, że marka zostanie zapamiętana przez klienta. 

Do promocji biznesu można wykorzystać między innymi: 

Artykuły papiernicze i biurowe – notesy, kalendarze, teczki i markery

Gadżety elektroniczne – np. ładowarka, głośnik bluetooth, powerbank lub pendrive z logo firmy

Etui na telefon i pokrowce na tablet

Kubki – tradycyjne, silikonowe oraz termiczne

Artykuły tekstylne i odzieżowe – plecaki, chustki, kapelusze

Smycze reklamowe, breloki i opaski

Bardzo modne są także parasole z nadrukiem oraz torby reklamowe na ramię. To dobry pomysł na to, by zwiększyć widoczność firmy, nie tylko w obrębie biura, ale też i na ulicy! 

Jeśli zależy Ci na budowaniu wizerunku i zwiększeniu rozpoznawalności firmy na rynku, sprawdź koniecznie naszą ofertę. Oferujemy wysokiej jakości nadruk na materiałach reklamowych. Korzystamy z wielu różnych technik zdobienia gadżetów, dzięki czemu jesteśmy w stanie stworzyć idealny produkt – wizytówkę dla Twojego biznesu! Z nami stworzysz gadżety reklamowe, które będą przyciągać wzrok. Przyczynimy się do tego, że Twoją marką zainteresują się nowi klienci, a dotychczasowi będą zadowoleni z praktycznego charakteru materiałów reklamowych. Zapraszamy do kontaktu po więcej szczegółów! 

  Techniki zdobienia gadżetów