TECHNIKI ZDOBIENIA GADŻETÓW

Nasza firma specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości gadżetów reklamowych dla firm. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że materiały reklamowe dla firm powinny być nie tylko efektywne pod względem marketingowym, ale także trwałe i praktyczne w użyciu. Korzystamy z wielu różnych technik zdobienia, dzięki czemu jesteśmy w stanie spełnić w 100% wymagania naszych klientów. 

Oferujemy Państwu między innymi: 

Druk cyfrowy – to jedna z najpopularniejszych metod zdobienia gadżetów. W ten sposób można precyzyjnie wykonać nadruk na powierzchniach płaskich oraz trójwymiarowych. Aby projekt był zgodny z wizją klienta, należy go przygotować przy użyciu grafiki wektorowej

Tampodruk i sitodruk – to, w czym się specjalizujemy, to tampodruk na metalu, tampodruk na szkle oraz na innych materiałach. Oferujemy także drukowanie techniką sitodruk na gadżetach plastikowych. Oferujemy wysokiej jakości trwały druk na gadżetach reklamowych, zarówno jedno-kolorowy, jak i w wielu kolorach oraz gradientach. W ten sposób mogą Państwo spersonalizować torby reklamowe, długopisy, kubki termiczne, różnego rodzaju odzież i wiele innych materiałów promocyjnych. 

Tłoczenie, haft i grawerowanie – nasza firma oferuje tłoczenie na materiałach skórzanych, a także haft oraz grawerowanie. To świetna metoda na oznakowanie materiałów reklamowych oraz nadanie im eleganckiego charakteru. Grawer laserowy to jedna z najtrwalszych metod znakowania, można w ten sposób ozdabiać materiały ze szkła, drewna i metalu. 

Termotransfer, transfer cyfrowy i transfer ceramiczny – termotransfer i transfer cyfrowe to bardzo trwałe metody zdobienia gadżetów. Nadruki są na nanoszone na powierzchnię przedmiotów przy użyciu wysokiej temperatury. W ten sposób można ozdabiać między innymi firmowe parasole, plecaki, torebki w stylu nerka, a także inne artykuły tekstylne.  

 

  Techniki zdobienia gadżetów